Müügitingimused

1. E-POE KASUTAJATINGIMUSED
1.1. Käesolevad kasutajatingimused kehtivad Ohessaare OÜ hallatavast e-poest (aadressil www.saaremaatuulik.ee) tellitud kaupadele.

1.2. Müügitingimused ei ole vastuolus Eestis kehtivate õigusnormidega ning vajadusel on antud kasutajatingimustega täiendatud.

1.3. Lisaks käesolevatele kasutajatingimustele reguleerivad kliendi ning teenuse osutaja (Ohessaare OÜ) vahelisi suhteid hinnakiri, praktika ja väljakujunenud head tavad.

1.4. Ostukeskkonnas tellimuse vormistamisega kinnitab klient, et on nõus kasutajatingimustega ning kohustub neid täitma.

2. HINNAKIRI
2.1. Ostukeskkonnas müüdavate toodete hinnad on kõik eurodes ja sisaldavad käibemaksu (22%). Ostukeskkonnas märgitud hinnad ei sisalda saatmis- ja/või transpordikulusid.

2.2. Saatmiskulude hind kuvatakse kliendile ostukorvis pärast nupule „Mine kassasse“ vajutamist. Alates 59€ ostusummast on tarne TASUTA!

2.3. Ohessaare OÜ jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

2.4. Täpsema informatsiooni kauba kohaletoimetamise hindade kohta leiab ostukeskkonnast. Kõik veebipoes müüdavate toodete hinnad on eurodes.

3. OSTUKORV JA TELLIMUSE VORMISTAMINE
3.1 Valige välja Teile sobivad tooted ning lisage need ostukorvi. Tellimust saab vormistada külalisena (ühekordne ost, kus andmed salvestatakse ainult üheks ostuks). Tellitav kogus on vaikimisi 1. Seejärel vajutage nuppu MINE MAKSMA. Kui olete täitnud kontaktandmete ankeedi, siis valige endale sobiv transpordi ja maksmise viis. Edasi vajutage nupule ESITA TELLIMUS.

Tasuda saab turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:
Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Montonio Finance OÜ. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Ohessaare OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

3.2. Kliendi ostukorv luuakse hetkel, mil ta on vajutanud nupule “Lisa korvi.”

3.3. Toote ostukorvi lisamine ei kohusta Klienti veel ostma.

3.4. Nädalavahetusel tehtud tellimusi käsitleme esimesel tööpäeval.

3.5. Ostukorvis olevad tooted on kuni tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele klientidele.

3.6. Tellimuse vormistamiseks vajutab Klient nupule “Esita tellimus.”

3.7. Tellimuse vormistamisel valib Klient endale sobiva kohaletoimetamise viisi ning kontrollib saaja maksja andmete õigsust.

3.8. Tellimuses esitatud andmete täpsusest sõltub Kliendi poolt ostetud toodete häireteta kohaletoimetamine. Peale vajutamist nupule “Kinnita tellimus,” vormistab süsteem arve, mille saab koheselt Montonio Finance OÜ kaudu tasuda.

4. TOODETE KOHALETOIMETAMINE
4.1. Tellimuse vormistamisel saab Klient valida endale sobiva kohaletoimetamis viisi antud võimalustele.

4.1.1 Kaupu saadetakse Eesti piires SmartPosti ja Omniva pakiautomaatide vahendusel.

4.2. Ohessaare OÜ kohustub Klienti teavitama tarneaja muutumisest esimesel võimalusel pärast informatsiooni saamist. Üldjuhul jõuab kaup ostjani 3-7 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist.

4.3. Ohessaare OÜ vastutab tellitud kauba eest selle transportimise jooksul. Kauba kättesaamise hetkest pakiautomaadist, läheb kauba kahjustumise ja/või kadumise risk üle kliendile.

4.4. Kui klient ei lähe kaubale järgi postifirma poolt ettenähtud tähtaja jooksul, siis kannab klient kõik sellest tulenevad paki tagastamisega või pikemaajalise hoiustamisega seotud ning muud tekkida võivad kulud.

4.5. Klient vastutab Ohessaare OÜ edastatud andmete õigsuse eest. Kui klient on edastanud vigased või valed andmed ja seetõttu jääb tal kaup saamata, ei vastuta teenuse osutaja tekkinud probleemide eest. Kui kaup tuleb tagasi Ohessaare OÜ-le, siis postitab Ohessaare OÜ kauba uuesti juhul, kui Klient tasub täiendavad postikulud. Kui klient ei tasu täiendavaid postikulusid 7 päeva jooksul, tellimus tühistatakse ja kliendile makstakse raha tagasi. Tagasi makstavalt summalt arvestatakse maha saatmistasud.

5. TELLIMUSE TÜHISTAMINE JA TOODETE TAGASTAMINE
5.1. Ohessaare OÜ-l on õigus tühistada kliendi tellimus juhul, kui arve eest ei ole tasutud.

5.2. Ohessaare OÜ-l on õigus loobuda kauba müümisest kliendile, kui kaup on laost otsa lõppenud ja seda pole võimalik juurde tellida. Sellisel juhul teatab Ohessaare OÜ viivitamatult tekkinud olukorrast kliendile.

5.3. Ohessaare OÜ ei saa tellimust tühistada pärast kauba väljasaatmist.

5.4. Kui kaup ei sobi või ei vasta Kliendi ootustele, on tal õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Toote puuduse ilmnemise korral tuleb saata vastavasisuline kiri e-postiaadressile info@linnupete.ee. Tagastatav kaup peab olema kahjustamata, kasutamata, siltidega, originaalpakendis ja korralikult pakitud. Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi kliendi pangakontole 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest Ohessaare OÜ poolt.

5.5. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, v.a defektse toote puhul.

5.6. Kui Klient soovib tagastatava toote vahetada mõne teise toote vastu, tasub Klient tagastava toote eest saatmiskulud.